Трансформаторний регулятор Systemair RTRE 5

Трансформаторний регулятор Systemair RTRE 5
21 466 грн
17 173 грн
-20%
Код товару: a-5010
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Трансформаторний регулятор Systemair RTRE 5
| Бренд | Systemair |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 5 А |
| Розміри, мм | 105х203х106 мм |
| Частота | 50/60 Гц |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 230 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 1 |
Трансформаторний регулятор швидкості RTRE 5 Systemair використовується для роботи в складі вентиляційних установок марки Systemair. Регулятор швидкості RTRE оснащений системою захисту двигуна, при спрацьовуванні вбудованих термоконтактів двигуна вентилятора, дана система припиняє подачу напруги до вентилятора.
Трансформатор напруги RTRE 5 Systemair може керувати одночасно декількома вентиляторами, за умови, що загальна потужність вентиляторів не перевищує номінальну потужність регулятора.
Детальну інформацію та ціни на трансформатори RTRE 5 Systemair Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів компанії Alter Air.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити
















