Трансформаторний регулятор Systemair RTRE 7

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 7 А |
| Розміри, мм | 147х278х1401 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 7.2 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 230 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 1 |
Трансформатор Systemair RTRE 7 призначений для управління швидкістю вентилятора, шляхом зміни напруги. Дана модель має п'ять ступенів регулювання швидкості, а так само захищає двигун від перегріву. Регулятори швидкості Systemair автоматично припиняють подачу струму до вентилятора, якщо квт вентилятора спрацьовують.
Пристрій перезавантажиться через десять секунд, після охолодження двигуна шляхом установки рукоятки на нуль. Трансформатори струму Systemair RTRE 7 забезпечують тепловий захист двигуна, а так само мають спеціальні клеми для підключення контактів для забезпечення термічної захисту.
Детальну інформацію та ціни про трансформаторах Systemair RTRE 7 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів компанії Alter Air.
















