Трансформаторний регулятор Lessar TGRV

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | LESSAR |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Китай |
| Струм | 1.5 А |
| Розміри, мм | 178х100х99 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 220 В |
| Клас захисту | IP44 |
| Фазність | 1 |
Lessar TGRV — 5-ступінчасті трансформатори для однофазних двигунів вентиляторів. З їх допомогою можна безпечно виставляти швидкість обертання вентилятора, сходи/вихідні напруги 0 - вимкнено, 80, 120, 140, 170, 230 В відповідно. Про те працює трансформатор сигналізує світлодіод на лицьовій панелі.
Рекомендація використовувати ці регулятори з фірмовим обладнанням зовсім не маркетинговий хід, а справжня турбота про якісній роботі і довговічності вентиляторів, всі трансформатори серії оснащені захистом двигунів і самого трансформатора від перегріву.
На випадок відключення мережі і повторної подачі живлення трансформатор не поверне в роботу вентилятор на тій же ступені, оскільки захист вимагає повторного відключення пристрою і його включення.
Так само Lessar TGRV може використовуватися для контролю приводів заслінок, калориферів та іншого обладнання, це можливо завдяки додатковому нерегульованим висновку на 220 В. Безпеку роботи трансформаторів гарантує високу якість виконання, ступінь захисту оболонки IP44 і корпус з негорючого пластику.
















