Перемикач Elicent RVS/R

Перемикач Elicent RVS/R
Код товару: a-2RV4030
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Перемикач Elicent RVS/R
| Бренд | Elicent |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Італія |
| Струм | 0,5 А |
| Розміри, мм | 118х118х58 мм |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 50/60 Гц. – 230 В |
| Клас захисту | IP42 |
Elicent RVS/R - пятиступеньчатый регулятор скоротси стельових вентиляторів, який монтується на стіну. Особлива конструкція даного регулятора дозволяє здійснити підключення вентиляторів інших брендів. Конструктивно регулятор Elicent RVS/R складається з пластикового корпусу, кнопки включення/виключення і пятиступеньчатого перемикача. Регулятор швидкості має можливість включити реверс для обертання вентилятора в протилежну сторону. Користувач має можливість підключити кілька стельових вентиляторів до одного регулятора, за умови, що сумарна потужність не перевищує 100 Ст. Для отримання детальної інформації звертайтеся в компанію Альтер Ейр.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити














