Трансформаторний регулятор Systemair RE 5

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 5 А |
| Розміри, мм | 105х200х105 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 4.1 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 230 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 1 |
Трансформатори Systemair RE 5 використовуються для регулювання швидкості обертання лопатей вентиляторів. Дана серія трансформаторів струму має п'ять ступенів регулювання швидкості, а так само захищає двигун від перегріву. Перемикання швидкості може відбуватися з допомогою перемикачів на трансформаторі, з допомогою таймера або зовнішнього перемикача.
Регулятори швидкості Systemair автоматично припиняють подачу струму до вентилятора, якщо квт вентилятора спрацьовують. Регулятори Systemair RE 5 виготовлені з вогнетривкого пластику, мають компактні розміри. Трансформатори призначені для плавного регулювання швидкості обертання вентилятора, а так само для захисту вентилятора від перепадів напруги.
Детальну інформацію та ціни про трансформатори RE 5 Systemair Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.














