Трансформаторний регулятор Systemair RTRE 3

Трансформаторний регулятор Systemair RTRE 3
17 596 грн
14 077 грн
-20%
Код товару: a-5009
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Трансформаторний регулятор Systemair RTRE 3
| Бренд | Systemair |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 3 А |
| Розміри, мм | 105х203х106 мм |
| Частота | 50/60 Гц |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 230 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 1 |
Systemair RTRE 3 – це трансформатор напруги, використовується для роботи з вентиляторами марки Systemair. Даний регулятор має п'ять ступенів регулювання швидкості обертання лопатей вентилятора, а так само сприяє захисту двигуна від перегріву. Дозволяється керування декількома двигунами, якщо загальний споживаний ними струм не перевищує номінального струму трансформатора.
Модель Systemair RTRE 3 оснащена додатковим входом для підключення термостата типу RT, який припиняє подачу напруги на вентилятор, коли відбувається розрив ланцюга.
Детальну інформацію та ціни про трансформаторах Systemair RTRE 3 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити
















