Maico ENR 25

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 840 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 50 дБа |
| Тип монтажу | Внутрішньостінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Реверсивний режим | Є |
| Рівень захисту | IP44 |
| Робочий діапазон температур | до 40 °С |
| Номінальна частота обертання | 1240 об/хв |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Вибухозахист | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розміри, мм | 430 х 430 х 185 мм |
| Споживана потужність, Вт | 48 Вт |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Настінні реверсивні вентилятори ENR 25 призначені для монтажу безпосередньо на стінах приміщень.
Дані вентилятори можуть бути використані в системах вентиляції при безперервній роботі. Безшумні вентилятори, що не вимагають обслуговування, легко чистяться.
Вентилятори даної серії мають зносостійкий двигун, а також термічну захист від перевантажень.
Вентилятори ENR можуть бути застосовані в таких типах приміщень, як, торговельні та службові приміщення, офіс, ресторан, цех, майстерні і т. п.
Перед установкою і монтажем вентиляторів, необхідно ознайомитися з інструкцією.
Більш детальну інформацію про настінних вентиляторах ENR Maico, а також строки поставки, Ви можете отримати, звернувшись до консультантів компанії Альтер Ейр.
Робоча характеристика Maico ENR 25
Габаритне креслення Maico ENR 25


















