Круглий канальний вентилятор Soler&Palau VENT/V-160 N

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 750 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 53 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2450 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 400x400x130 мм |
| Споживана потужність, Вт | 95 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 |
| Вага | 5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Soler&Palau VENT/V-160 N – більш досконала модель вентилятора канального типу від іспанського виробника. Завдяки тому, що модель оснащена монтажною пластиною, встановити пристрій можна без використання спеціального інструменту. Вентилятор кріпиться до стіни, в вертикальному положенні. Подальша експлуатація не принесе клопоту, обладнання вимагає тільки періодичну очистку від механічних засмічень.
Конструкція виготовлена з міцної оцинкованої листової сталі. Завдяки цьому власникам не варто переживати, що вентилятор буде схильний до корозії, навіть через тривалий час і при роботі в несприятливих умовах. Між двома шарами корпусу розташований спеціальний матеріал, який служить як ізоляція від поширення звукових хвиль під час роботи пристрою.
Вентилятор VENT/V-160 N оснащений однофазним двигуном із зовнішнім ротором, швидкість роботи якого можна регулювати за допомогою напруги. Працює він на шароподшіпніках, які дозволяють функціонувати пристрою до 30 тисяч годин, без сервісного обслуговування. Поліамідні робочі колеса обертають загнуті назад лопаті, які направляють повітря в центральну вентиляційну систему. Устаткування має клас захисту IP44, а завдяки класу ізоляції F і вбудованою термозахисту, двигун може безперервно працювати протягом тривалого часу, без небезпеки перегріву.
Висока продуктивність в 750 м³/год гарантує, що в приміщенні буде створено сприятливий клімат для всіх мешканців. Вентилятор здатний повноцінно працювати в діапазоні температур -20°C...+60°C. Придбати модель VENT/V-160 N можна в салоні кліматичної техніки і офіційного дилера Soler&Palau компанії Альтер Ейр.
Робоча характеристика Soler&Palau VENT/V-160 N


















