Круглий канальний вентилятор Ostberg KVFU 200 A1-v1

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Розхід повітря | 921 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 41 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2620 об/хв. |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 400x400x127 мм |
| Споживана потужність, Вт | 132 Вт |
| Робоча температура, °C | + 60°С |
| Вага | 3.7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 230 V / 50 Hz |
Компанія Ostberg випустила модель канальних вентиляторів KVFU 200 A1-v1, яка призначена для монтажу в круглих повітропроводах, має типорозмір 200 мм.
Вентилятор повністю виготовлений з гальванізованої сталі, двигун оснащений термоконтактом з можливістю автоматичного перезапуску.
Регулювання швидкості подається потоку повітря регулюється за допомогою трансформатора або тиристора, до трансформатора можливе підключення декількох канальних вентиляторів.
Модель серії А KV менш продуктивна, ніж, скажімо В, або ж С, тобто цей вентилятор використовується для менших приміщень.
Канальний вентилятор прослужить Вам довше, якщо не забувати його обслуговувати не менше кількох разів на рік.
Інформацію Ви можете уточнити у операторів Alter Air gj ☎0800330828.













