Круглий канальний вентилятор Ostberg KVFU 125 A1

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Розхід повітря | 206 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 40 дБА |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1970 об./хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 310x310x111 мм |
| Споживана потужність, Вт | 41 Вт |
| Робоча температура, °C | +80 °С |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 230 V / 50 Hz |
Компанія Ostberg випустила модель канальних вентиляторів KVFU 125 A1, яка призначена для монтажу в круглих повітропроводах, має типорозмір 125 мм.
Вентилятор повністю виготовлений із гальванізованої сталі, двигун оснащений термоконтактом із можливістю автоматичного перезапуску.
Регулювання швидкості потоку повітря, що подається, регулюється за допомогою трансформатора або тиристора, до трансформатора можливе підключення декількох канальних вентиляторів.
Модель А серії KV менш продуктивна, ніж, припустимо, В або ж С, тобто цей вентилятор використовується для менших приміщень.
Канальний вентилятор прослужить Вам довше, якщо не забувати його обслуговувати не рідше кількох разів на рік.
Інформацію Ви можете уточнити у операторів Alter Air по ☎0800330828.
Робоча характеристика Ostberg KVFU 125 A1


















