Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-800/200 ECOWATT

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 960 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 37 дБа |
| Колір | Біло-бежевий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2450 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 302х217х292,5 мм |
| Споживана потужність, Вт | 101 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Soler&Palau TD-800/200 ECOWATT - канальний вентилятор, що забезпечує економію енергії. Вентилятори відносяться до серії пристроїв, обладнаних електродвигуном постійного струму.
Надійність і довговічність вентилятора забезпечена використовуваним матеріалом, крильчатка і корпус - з пластику вищої якості, властивості якого в поєднанні вмонтованою захистом виключають перегрів.
Вентилятор універсальний, завдяки розробці спеціальної конструкції: при необхідності двигун витягується з підключеного воздуховода, демонтаж не потрібно. Можливе горизонтальне, вертикальне розташування.
Вентилятори характеризуються високим тиском, значною витратою повітря, мінімальним рівнем шуму.
Компактні розміри не викликають складнощів з монтажем. Вигідну вартість Soler&Palau TD 800/200 ECOWATT і професійні консультації пропонує компанія Альтер Ейр - ☎ 0800330828.
Робоча характеристика Soler&Palau TD-800/200 ECOWATT
Габаритне креслення Soler&Palau TD-800/200 ECOWATT




















