Безшумний вентилятор з таймером Soler&Palau Silent-100 CRZ

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 95 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2400 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 158 х 158 х 109,3 мм |
| Споживана потужність, Вт | 8 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau Silent 100 CRZ - доступне рішення проблеми вентиляції; сфера застосування: ванні кімнати, гардеробні, санвузли. Кріплення гумовими "сайлент-блоками" в поєднанні з гратами вентилятора аеродинамічної форми забезпечують нормальний рівень шуму 26,5 дБ.
Використовувані матеріали стійкі до вологи. Управління вентилятором здійснюється за допомогою автономного вимикача або вимикача світла.
Модель Soler&Palau Silent 100 CRZ оснащена таймером, який після вимикання світла автоматично припиняє роботу вентилятора через певний час.
Вентилятор розрахований на тривалу роботу - 30 000 годин, за умови дотримання правил експлуатації, температурне обмеження роботи 0 до +40 С. Про включеному живленні свідчить індикатор.
Купити вентилятор Soler&Palau Silent 100 CRZ за найнижчою ціною в Києві (з доставкою по областях) можна в салоні кліматичний техніки Альтер Ейр або по телефонам 0800330828, (044) 223-42-42.
Робоча характеристика Soler&Palau Silent-100 CRZ
Габаритне креслення Soler&Palau Silent-100 CRZ






















