Круглий канальний вентилятор Soler&Palau VENT/V-125 N з монтажною пластиною

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 380 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 51 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2580 2580 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 197х243х243 мм |
| Споживана потужність, Вт | 57 Вт |
| Робоча температура, °C | до+60 |
| Вага | 3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальний вентилятор Soler&Palau VENT/V-125 N призначений для використання в круглих повітропроводах. Настінний монтаж відбувається вертикально, а за допомогою доповнення у вигляді спеціальної пластини, процес не займе багато часу. Завдяки своїй високій продуктивності в 380 м³/год, дана модель може забезпечити правильний повітрообмін не тільки в побутовому, а й в промисловому приміщенні: ресторан, кафе, офіс, магазин, лікарня, цех або майстерня.
Міцний корпус виготовляється з високоякісної оцинкованої сталі. Його невеликі розміри дозволяють встановлювати вентилятор, не займаючи зайву площу. Спеціальний захист від корозії гарантують роботу пристрою протягом тривалого періоду, без зовнішніх деформацій. Завдяки тому що між двома шарами корпусу знаходиться спеціальний матеріал для поглинання звуків, вентилятор VENT/V-125 N працює практично безшумно, не приносячи дискомфорту власникам.
Всередині конструкції знаходиться однофазний електричний двигун із зовнішнім ротором. Також він має поліамідні робочі колеса, які обертають загнуті назад лопаті, направляючи повітряні маси в систему вентиляції. Працюючи на кулькових підшипниках, двигун забезпечує 30 000 годин роботи без потреби сервісного обслуговування. Вбудований термозахист оберігає пристрій від перегріву, навіть при безперервній тривалій роботі. Потужність і швидкість обертання регулюється завдяки електричної напруги. Клас ізоляції F, а також захист класу IP44 вказують на високу якість використовуваних матеріалів іспанським виробником.
Придбати модель VENT/V-125 N можна на нашому сайті компанії Альтер Ейр, яка є офіційним дилером Soler&Palau.
Робоча характеристика пристрою



















