Осьовий вентилятор для ванної Vortice Punto M 100/4" A T, з таймером і автоматичним жалюзі

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 90 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 37,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2300 |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Споживана потужність, Вт | 18 Вт |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятори осьового типу Vortice Punto M 100/4" A T призначені для встановлення в трактах круглого перерізу. Корпус і сітка вентиляторів виготовлені із спеціального ABS пластику, який стійкий до зовнішніх впливів. Двигун вентилятори осьового типу має дві швидкості обертання.
Моделі вентиляторів М рекомендовано встановлювати в невеликих приміщеннях, наприклад в кухнях, ванних кімнатах або підсобних приміщеннях. Для підключення осьового вентилятора до електромережі є спеціально передбачені отвори на корпусі.
Лицьова сітка вентилятора кріпитися до корпусу на засувках, що дозволить швидко і просто встановити і отримати її для обслуговування. Діаметр робочого колеса складає 100 мм. Детальну інформацію та ціни осьових вентиляторів Vortice Punto M 100/4" A T Ви можете дізнатися у операторів Alter Air.
Робоча характеристика Vortice Punto M 100/4" A T
Габаритне креслення Vortice Punto M 100/4" A T
















