Відцентровий вентилятор для ванної Soler&Palau EcoAIR DLC ECOWATT з датчиком вологості, таймером і регулятором швидкості

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 15-60 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 20-32 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | IPх4 |
| Номінальна частота обертання | 890/1350 об/хв |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 158 х 158 х 127 мм |
| Споживана потужність, Вт | 0,8-5,6 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятори відцентрового типу Soler&Palau EcoAIR DLC ECOWATT позиціонуються як обладнання преміум класу володіє широкою функціональністю, ці пояснюються ряд нових функцій щодо базових моделей ЭкоЭйр.
Перша відмінність це вбудований потенціометр (LC) замість dip-перемикачів на платі, це означає що швидкість може плавно регулюватися, він призначений для роботи в "периодичном режимі".
Друга відмінність, оскільки тепер відцентровий вентилятор може працювати не тільки при зниженій витраті повітря, але і з інтервалами, в комплекті поставляється знімний зворотний клапан. Це потрібно для того, що б віддалений або холодне повітря не міг потрапити назад в обслуговуване приміщення.
Третя відмінність - дана модель оснащується датчиком руху і таймером. Датчик руху може використовуватися в режимі "постійна робота" для активании інтенсивної вентиляції (об'ємний витрата повітря 60 м3/год). Для режиму "періодична робота" вентилятор включається по сигналу від датчика руху і вимикається відповідно до встановленого часу (таймер).
Крім більшої гнучкості у використанні і комфорту для споживача ці заходи дозволили ще сильніше знизити енергоспоживання до 5,6 Вт! На шумових характеристиках позначилося незначна зміна максимальної потужності, тепер шум працюючого відцентрового вентилятор Soler&Palau EcoAIR DLC ECOWATT не буде перевищувати 32 дБа.
Щодо умов роботи, вони залишилися колишніми - діапазон робочих температур від 0 до 40 градусів за Цельсієм, і можливість працювати у ванних кімнатах та душових (IPX4 - захист від бризок падаючих в будь-якому напрямку). Так само був збережений дизайн пристрою зі змінними вставками для лицьової панелі з кольорового пластику.
Робоча характеристика Soler&Palau EcoAIR DLC ECOWATT
Габаритне креслення Soler&Palau EcoAIR DLC ECOWATT














