Soler&Palau VENT-150 B - канальний вентилятор для монтажу в повітропроводи круглого перерізу

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 46 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2100 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розхід повітря | 560 м³/ч |
| Розміри, мм | 214х333х333 мм |
| Споживана потужність, Вт | 70 Вт |
| Робоча температура, °C | до +40 °C |
| Вага | 5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Soler&Palau VENT-150 B - модель для круглих каналів. Міцність, надійність і довговічність вентилятора забезпечує високоякісний матеріал, оцинкована сталь, для захисту від корозії якої використовується спеціальне покриття.
Модель представлена в стандартній комплектації:
- кронштейн;
- клемна коробка.
Високу продуктивність забезпечує електродвигун закритого типу, ефективність роботи якого забезпечують колеса з вигнутими лопатками і зовнішній ротор.
Використання вентилятора дозволяє за короткий проміжок часу створити сприятливий мікроклімат.
Основною перевагою продукції цієї серії визнаний низький рівень шуму, що виключає відчуття дискомфорту.
Компактний вентилятор розрахований на монтаж у важкодоступних місцях протягом тривалого періоду не потребує профілактичному обслуговуванні.
Альтер Ейр пропонує Soler&Palau VENT-150 B на самих вигідних умовах, при необхідності вам надана можливість отримати професійну консультацію.













