Канальний вентилятор для повітропроводів круглого перерізу Soler&Palau VENT-160NK

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 760 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 42 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2560 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 222 х 333 х 333 |
| Споживана потужність, Вт | 96 Вт |
| Робоча температура, °C | от -40 до +60 |
| Вага | 5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Термостійкість |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Soler&Palau VENT-160 NK - ідеальний вибір для вентиляційних систем середньої продуктивності. Сфера застосування вентилятора різноманітна: цехи, майстерні, складські і торгові приміщення, офіси, кафе, ресторани, охолоджувані приміщення.
Низький рівень шуму цієї модифікації - найбільш приваблива характеристика, вентилятор дозволяє створити сприятливий мікроклімат не створюючи зайвого звукового навантаження в місцях перебування людей.
Сталевий корпус канального вентилятора захищений катафоретичним покриттям, стійкий до корозії. Кулькові підшипники довели свою ефективність, дозволяють використовувати вентилятор без обмежень у часі, крім цього вони знижують рівень шуму.
У комплект включений монтажний кронштейн.
Придбання Soler&Palau VENT-160 NK в Альтер Ейр - правильне рішення, представлена ціна - кращу пропозицію. Телефонуйте за номером 0 800 33 08 28 нашим менеджерам для отримання консультації і замовлення товару.











