Вибухозахищений осьовий вентилятор Maico DZQ B Ex e

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 1090 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 75 дБа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Реверсивний режим | Є |
| Рівень захисту | IP64 |
| Робочий діапазон температур | -40...40 °С |
| Номінальна частота обертання | 2950 об/хв |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Вибухозахист | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розміри, мм | 345 х 345 х 220,5 мм |
| Споживана потужність, Вт | 65 Вт |
| Вага | 7.1 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Компанія німецького виробництва Maico представила взрывозащищенную серію осьових вентиляторів DZQ B Ex e. Всі вентилятори оснащені квадратним корпусом для настінного монтажу, з захисною сіткою, виконаної з хромованого металу.
Трифазний реверсивний двигун осьового вентилятора укомплектований клемної коробкою, що має гвинтовий кабельний роз'єм.
Регулювання температури двигуна можливо з допомогою терморезисторів, які приєднуються до відключає системі. Швидкість обертання регулюється через трансформатор. Моделі призначені для установки в промислових будівлях, з небезпекою вибуху, таких як лабораторія або цех.
Детальну інформацію про настінних осьових вентиляторах Maico DZQ B Ex e Ви можете дізнатися у консультантів Alter Air.
















