Канальний вентилятор для ванної Systemair IF 120

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 130 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 34 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2000 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 118х118х99 мм |
| Споживана потужність, Вт | 25 Вт |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Настінний побутовий вентилятор Systemair IF 120 рекомендований для облаштування витяжки з побутових приміщень (ванні кімнати, душові тощо).
Вентилятор моделі IF 120 виготовлений із протиударного термопластика.
Компактна і продумана конструкція моделі дозволяє в найкоротші терміни і з мінімальними витратами виробляти монтаж вентилятора.
Вентилятор оснащений однофазним індукційним двигуном, підшипники моделі володіють підвищеною зносостійкістю і не вимагають додаткової мастила, мастило в підшипники закладається на заводі виробнику.
Підключення до електромережі відбувається за допомогою проводів, винесених на корпус вентилятора.
Придбати надійний і якісний настінний побутовий вентилятор IF 120 можна в салоні кліматичної техніки ALTER AIR.
Габаритне креслення Systemair IF 120




















