Кухонний витяжний вентилятор Vortice Vort Kappa

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 260 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 35,8-55,3 дБа |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX2 |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр подключения, мм | 97 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Модель вентилятора Vortice Vort Kappa призначена для підвісної установки над кухонними плитами з метою видалення забрудненого повітря і запахів через мережу повітроводів і вентиляційних каналів. У комплектацію входить зворотний клапан і металевий фільтр-жироуловитель, який легко чиститься під звичайною проточною водою.
При повторному підключенні важливо передбачити мінімальну відстань від плити 80 см. Корпус даного приладу виконаний з якісного і надійного ABS пластику, який має стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Двигун пристрою має дві швидкості, також передбачена тепловий захист і зворотний клапан (для того, щоб не було зворотної тяги при відключеному вентиляторі).
Вентилятор Vortice Vort Kappa позбавить вас від задушливого повітря і неприємних запахів, які заважають нормальній життєдіяльності людини.
Якщо у вас виникли питання стосовно цих вентиляторів - телефонуйте нам за номером (044) -223-7-223 і ми відповімо на всі ваші запитання і по потребі допоможемо з вибором конкретної моделі.
















