Даховий вентилятор для димовидалення Vortice Torrette TR-ED

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 2555/3100 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 67 дБа |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IP55 |
| Номінальна частота обертання | 1400 об/м |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 780x661x780 мм |
| Споживана потужність, Вт | 95/100 Вт |
| Робоча температура, °C | до 90 °C |
| Вага | 35 кг |
| Призначення | Димовидалення |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 260 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
Відцентрові вентилятори Vortice TORRETTE TR-ED призначені для дахового розміщення, спрямовані на видалення забрудненого повітря із загальнообмінних систем. Усувають дим та гарячі гази з камінів, печей та мангалів, а також в разі задимлення техніки або пожежі у приміщенні.
Конструкційні особливості
Стандартно вентилятори працюють при температурі від -25 до + 90°С. У разі екстреної ситуації (пожежі) можуть працювати в безперервному режимі близько двох годин при температурі до 400°С, або протягом 5 годин при 200°С.
Однак після таких навантажень необхідно провести перевірку працездатності вентилятора, для цього краще всього буде звернутися до сервісного центру.
Корпус вентилятора виконаний з міцної оцинкованої сталі з епоксидним покриттям, яке досить стійке до зовнішніх впливів, особливо вологості. Для виготовлення крильчатки було використано два матеріали – оцинкована сталь та алюміній. Двигун сам вентилюється і захищений спеціальними гратами від випадкового потрапляння гілок, пакетів або навіть птахів.
Залежно від обраної модифікації в поставку може входити підйомне вушко для більш зручного монтажу.
Переваги дахового вентилятора Vortice TORRETTE TR-ED:
- Термозахист – в разі тривалої роботи при високих температурах, щоб уникнути перегріву або поломки, обладнання може бути відключено.
- Кулькові підшипники – максимально знижують шум.
- Вигнуті лопаті – мінімізують накопичення забруднень у вигляді пилу, кіптяви та сажі.
- IP55 захист – захист електродвигуна від зовнішніх впливів, а саме попадання води та пилу.
Застосування
Вентилятори серії TORRETTE встановлюються в будинках з камінами або ж там, де часто використовуються духові шафи та плити для готування. Також ідеально підходять для промислових будівель: ресторанів і кафе з мангал-меню, шашличних, супермаркетів з відділами випічки і т. д.
Монтаж, обслуговування та управління
Установка вентиляторів здійснюється на вентиляційний канал чи дах за допомогою спеціальних гвинтів або шпильок. Монтаж техніки необхідно довірити фахівцям.
Якщо обладнання працює постійно, то сервіс здійснюється раз на півроку.
Роботу вентиляторів можна коригувати за допомогою регулятора швидкості (купується окремо).
Купити дахові вентилятори Vortice TORRETTE TR-ED можна в салоні кліматичного обладнання Альтер Ейр або зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28. Більш детальну інформацію ви можете отримати, звернувшись до консультантів компанії Альтер Ейр для цього тисніть кнопку зворотного зв'язку.


















