Вентилятор для ванної ELECTROLUX EAF-100

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Electrolux |
| Розхід повітря | 100 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IPх4 |
| Номінальна частота обертання | 2422 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 150х150 мм |
| Споживана потужність, Вт | 15 Вт |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
ELECTROLUX EAF-100 – витяжний вентилятор для ванної з високою потужністю, невеликими розмірами та оригінальним дизайном. Вентилятори призначені для видалення забрудненого повітря з нежилих приміщень квартир та будинків: ванних, душових, санвузлів та кухні. Вони мають ступінь захисту від потрапляння води - IPх4, тому надійно працює у вологому середовищі.
Переваги даного вентилятора:
- Безшумна робота – рівень звукового тиску 33 дБа;
- Можливість змінити передню панель. Додатково можна придбати блакитну, червону чи сіру лицьову панель. Завдяки цьому даний вентилятор може вписатися в найвишуканіший дизайн;
- Надійний двигун з японським підшипником – відрізняється високою якістю та довготривалою службою.
- Виготовлений з міцного АБС пластику, який характеризується довговічністю та не деформується, забезпечуючи захист механізму від пошкоджень.
- Зворотний клапан – автоматично закривається, коли обладнання вимикається.
Монтується вентиляційний пристрій в стіну, підвісну стелю чи вентканал. Діаметр підключення обладнання складає 100 мм.
Придбати та проконсультувати щодо моделі ELECTROLUX EAF-100 можна в компанії Альтер Ейр. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання. Звертайтесь за номером 0-800-33-08-28 чи заповнюйте заявку на сайті.




















