Systemair CBF 100LS - вентилятор для ванної

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 105 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 52 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2403 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 260х185 мм |
| Споживана потужність, Вт | 29,1 Вт |
| Робоча температура, °C | 57,3 °С |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятори Systemair серії CBF 100LS, що оснащені пружинним зворотним повітряним клапаном, призначені для вентиляції у ванній і туалеті.
Вентиляційне обладнання модельного ряду CBF має дві схеми підключення. Перша схема: через окремий вимикач вентилятора, що є не зручним для споживача. Друга схема підключення: через вмикач/вимикач світла, що є зручним для використання витяжної вентиляції у ванній і туалеті.
Рівень звукового тиску на расстоянии3 мвентиляторов CBF: 52 дБ(А).
Перед підключенням витяжних вентиляторів у ванну кімнату CBF до вертикальних повітроводів необхідно передбачити злив конденсату, а при монтажі вентилятора у вікні/зовнішньої стіни - передбачити заходи щодо усунення зворотного струму газів від пристроїв з відкритим полум'ям.
Компанія Systemair пропонує три моделі настінних вентиляторів серії CBF:
- стандартне виконання – включити/вимкнути (маркування S);
- вентилятори з таймером для ванної – з затримкою за часом в діапазоні від 1 до 20 хв. (маркування таймера T);
- вентилятор для ванної з датчиком вологості і таймером – діапазон роботи гігрометра: регулювання діапазону відносної вологості від 40 до 95% (маркування таймер, датчик вологості TH).
Дізнатися більш детальну інформацію, а також купити вентилятор витяжний для туалету та ванної Systemair CBF 100LS, Ви зможете в авторизованого дилера компанії Альтер Ейр по тел. 044 223-5-223.












