Канальний вентилятор Lessar LV-FDTS

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | LESSAR |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 64 дБ |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Литва |
| Рівень захисту | IP54 |
| Номінальна частота обертання | 1180 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розхід повітря | 1090 м³ |
| Розміри, мм | 338x507x417 мм |
| Споживана потужність, Вт | 360 |
| Робоча температура, °C | до +60 °C |
| Вага | 14 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 400х200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Основною перевагою прямокутних канальних вентиляторів Lessar LV-FDTS є тепло-звукоізоляційний шар з мінеральної вати. Дана особливість дозволяє застосовувати вентилятори в більшості систем вентиляції, коли одним із основних завдань вентиляції є максимально низький рівень шуму.
Висока продуктивність шумоизолированных вентиляторів Lessar досягається з допомогою асинхронних двигунів Ziehl-Abegg із зовнішнім ротором. Так само, дані вентилятори мають загнуті вперед лопатки крильчатки, а матеріал самої крильчатки – оцинкована сталь, аналогічно до корпусу вентилятора.
Легкий доступ для ремонту або сервісу вентилятора забезпечується знімною кришкою. Продуктивність канального вентилятора Lessar LV-FDTS регулюється з допомогою трансформатора або тиристора.
Детальну інформацію та ціни прямокутних канальних вентиляторів Lessar LV-FDTS Ви можете уточнити у менеджерів Alter Air.











