Вентилятор для ванної Electrolux EAF-100TH

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Electrolux |
| Розхід повітря | 100 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IPх4 |
| Номінальна частота обертання | 2422 |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 150х150 мм |
| Споживана потужність, Вт | 15 Вт |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Electrolux EAF-100TH – вентилятор з таймером та датчиком вологості. Це пристрій, який оптимально підходить для встановлення в ванну кімнату, душову чи санвузол. Він має високий ступінь захисту від потрапляння води в середину корпусу - IРх4. Завдяки чому надійно працює в приміщенні з підвищеною вологістю.
Пристрій відрізняється низькими шумовими характеристиками, рівень звукового тиску досягає 33 дБа. Такого значення показник досягає завдяки продуманій конструкції пристрою. Двигун оснащений підшипником японського виробництва та запускає крильчатку. Корпус обладнання виготовлений з міцного пластику та забезпечує надійну роботу вентилятора, захищаючи від потрапляння дрібних часточок та деформації комплектуючого.
Даний вентилятор легко впишеться в будь-який дизайн. Це можливо завдяки змінній панелі. Можна обрати один з чотирьох кольорів: білий, червоний, блакитний, металік. Поставляється обладнання з передньою білою панеллю, інші кольори замовляються окремо.
Зворотний клапан в Electrolux EAF 100TH перекриває потрапляння повітря з неприємними запахами назад в приміщення.
Обладнання має стандартне кріплення та монтується в стіну, яка виходить на вулицю, вентиляційну шахту та у підвісну стелю. Пристрій володіє високою потужністю – може видаляти до 100 м3 повітря за одну годину.
Electrolux EAF-100TH – оснащений таймером відключення та датчиком вологості. За допомогою таймера встановлюється тривалість роботи пристрою після вимкнення світла в кімнаті. Можна задати від 1 до 20 хвилин. Датчик вологості активує вентилятор, коли рівень вологи перевищить встановлене значення – від 40 до 100%.
Придбати надійний та ефективний вентилятор Electrolux EAF 100 TH можна в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр. Телефонуйте за номером 0-800-33-08-28 або заповнюйте заявку на сайті.














