Тепловий насос повітря-повітря Daikin Perfera FVXM-A

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| EER | 4.63 |
| Енергоефективність | A+++/А++ |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Тип кондиціонера | Підлогові |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 9 BTU |
| В кредит | Так |
| Підключення труб для газу | 9 мм |
| Підключення труб для рідини | 6 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 600 х 750 х 238 мм |
| Потужність при охолодженні, кВт | 2,40 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 3,40 кВт |
| Рівень шуму, дБ | 19 дБ |
| Споживана потужність, Вт | 0,52/0,75 кВт |
| Напруга, В | 220 — 240/1/50 |
| Бренд | Daikin |
| Гарантія | 36 місяців |
| Керування | Пульт ДК |
| Холодоагент | R-32 |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| COP | 4.55 |
| Робочий діапазон температур | Охолодження -10/+46 °С Обігрів -15/+18 °С |
| Функції | Опалення, охолодження, циркуляція повітря, осушення, іонізація |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Площа до, м² | 25 |
| Країна виробник | Японія |
Кондиціонери серії Daikin Perfera FVXM-A — це підлогові спліт-системи, що поєднують сучасний дизайн, високу енергоефективність та інноваційні функції для забезпечення комфортного клімату в приміщенні. Підлоговий кондиціонер буде ідеальним рішенням для клімат-контролю у приміщеннях з обмеженою площею для встановлення техніки, оскільки його можна встановити під підвіконням, у кімнатах з низькими або скошеними стелями, наприклад мансардах. Модель може кондиціонувати, охолоджувати та обігрівати повітря у приміщеннях від 20 до 50 м².
Особливості підлогової спліт-системи Daikin Perfera FVXM
Кондиціонер Perfera FVXM є високоефективним приладом, в якому поєднані якісні компоненти та унікальні технологічні розробки бренду Daikin. Модель має класи енергоефективності A++ для охолодження та обігріву. Саме інверторна технологія забезпечує плавне регулювання потужності, підвищуючи ефективність роботи та знижуючи рівень шуму - максимально до 19 дБА. До особливостей моделі також належить:
Технологія Flash Streamer з фотокаталітичним дезодораційним фільтром очищує повітря від алергенів, бактерій та вірусів.
Широкий кут автоматичного регулювання жалюзі для потоків повітря забезпечує рівномірне кондиціонування повітря. При охолодженні повітря подається вверх, а при обігріві вниз, що забезпечує природну циркуляцію температур в приміщенні.
Функція Floor warming забезпечує рівномірний розподіл теплого повітря від підлоги, створюючи комфортні умови в холодну пору року.
Обігрів в режимі Heat boost, що пришвидшує нагрів на 14%.
Підлоговий кондиціонер Daikin FVXM має Wi-Fi управління, яке дозволяє дистанційно керувати приладом через смартфон або планшет за допомогою додатка Daikin Residential Controller, а також Google Assistant або Amazon Alexa. Якщо у вас встановлені кілька подібних кондиціонерів, то така система управління дозволить керувати ними одночасно. Загалом програмне забезпечення розраховане на одночасне підключення до 30 спліт-систем.
Ці кондиціонери є відмінним вибором для тих, хто цінує комфорт, енергоефективність та сучасні технології в системах клімат-контролю.






















