Тепловий насос повітря-повітря Daikin Perfera FTXM50 R / RXM50 R

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Енергоефективність | А++/А++ |
| Площа приміщення | 50 м² |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 18 BTU |
| В кредит | Так |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Підключення труб для газу | 9 мм |
| Підключення труб для рідини | 6 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 299x1.040x289 мм |
| Потужність при охолодженні, кВт | 5.3 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 6.5 кВт |
| Вага зовнішнього блоку | 44 кг |
| Напруга, В | 220-240 В |
| Бренд | Daikin |
| Гарантія | 36 місяців |
| Керування | Дистанційне |
| Холодоагент | R-32 |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| Фазність | 1 |
| Функції | Циркуляція повітря |
| Спосіб установки | Настінний |
| Площа до, м² | 50 |
| Країна виробник | Японія |
Інверторний кондиціонер настінного типу монтажу Daikin Perfera FTXM50 R / RXM50 R - пристрій високої ефективності і продуктивності роботи, яка забезпечить Вас комфортним мікрокліматом, споживаючи при цьому невелика кількість енергії завдяки класу енергоефективності А+++.
Спліт-система буде не тільки підтримувати комфортну температуру, але і регулювати вологість, при необхідності вона зігріє повітря, а також буде ефективно очищати його від пилу і вихлопних газів. В якості холодоагенту вибраний ефективний безпечний для озонового шару Землі фреон R-32.
Ретельне очищення повітря забезпечується комплексним використанням каталітичного і повітряного фільтрів. Завдяки їм повітря у Вашому приміщенні буде очищений від пилу, пилку рослин, вовни тварин, неприємних запахів, а також шкідливих мікроорганізмів, таких як бактерії, віруси і грибки.
Практичність кондиціонера Daikin Perfera FTXM50 R / RXM50 R обумовлена багатою функціональної оснащеністю. Всі наявні функції і режими служать для забезпечення максимально комфортною і зручною експлуатації. Режим автоматичної роботи дає можливість підібрати ідеальні кліматичні показники в приміщенні, не відволікаючи Вас на зайві клопоти. Крім того, пристрій функціонує практично безшумно, що дозволяє використовувати його в приміщеннях з особливими вимогами до рівня шуму. Практичними у використанні стануть високопродуктивний і економічний режими, режим комфортного розподілу повітря, функція автоматичного перезапуску і система самодіагностики. Вбудований таймер щоденної та щотижневої роботи дозволить скоординувати роботу пристрою у відповідності з Вашим режимом дня.
Значним плюсом даної кліматичної системи є 2-зонний датчик виявляє де саме знаходяться люди, направляючи повітряний потік в протилежний бік від них. У разі, якщо людей в приміщенні зовсім немає, агрегат перейде в спеціальний енергозберігаючий режим.
Daikin Perfera FTXM50 R / RXM50 R - високоефективне кліматичне обладнання, яке забезпечить Вам комфортне середовище життя, а завдяки своїй високій якості збірки стане для Вас довговічним обладнанням, яке буде продуктивно і стабільно працювати протягом усього терміну експлуатації.










