Тепловий насос повітря-повітря Daikin Perfera FTXM35 R / RXM35 R

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Енергоефективність | А++/А+ |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 12 BTU |
| В кредит | Так |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Підключення труб для газу | 9 мм |
| Підключення труб для рідини | 6 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 297x810x270 мм |
| Потужність при охолодженні, кВт | 3,4 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 4 кВт |
| Рівень шуму, дБ | 20 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 31,5 кг |
| Напруга, В | 220-240 В |
| Бренд | Daikin |
| Гарантія | 36 місяців |
| Керування | Дистанційне |
| Холодоагент | R-32 |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| Частота | 50 Гц |
| Фазність | 1 |
| Функції | Підігрів повітря |
| Спосіб установки | Настінний |
| Площа до, м² | 35 |
| Країна виробник | Японія |
Daikin Perfera FTXM35 R / RXM35 R - сучасний високоефективний кондиціонер настінного типу монтажу, в якому використовується інверторна технологія, завдяки якій кондиціонер відрізняється зниженим рівнем шуму, меншим енергоспоживанням і більш м'яким охолодженням і обігрівом. Використовується холодоагент R-32 - найбільш ефективний фреон, який відрізняється високою екологічністю і безпекою для людини та озонового шару Землі.
Технологія Daikin Flash Streamer дозволить Вам дихати тільки чистим, свіжим і здоровим повітрям, який сприяє відмінному самопочуттю і работоздатності людини.
Крім того, агрегат володіє широким функціоналом, що дозволяє максимально підлаштувати його роботу під Ваші вимоги і побажання. Корисними в експлуатації стануть такі режими і функції:
- охолодження, обігрів, осушення;
- режим комфортного розподілення повітря;
- функція нічної економії;
- функція самодіагностики;
- автоматичний рестарт у разі збою в електромережі;
- економічний режим;
- вбудований тижневий і 24-годинний таймер;
- режим підвищеної продуктивності;
Найвища якість очищення повітря стало можливим завдяки комплексній системі фільтрації, представленої каталітичним і повітряним фільтрам і технології Flash Streamer.
Встановивши спліт-систему Daikin Perfera FTXM35 R / RXM35 R у себе вдома або будь-якому іншому приміщенні, Ви будете довго насолоджуватися його ефективною і стабільною роботою, яка покликана забезпечити максимально комфортну і затишну атмосферу в приміщенні, не витрачаючи при цьому багато електроенергії.











