Тепловий насос повітря-повітря Daikin Perfera FTXM42 R / RXM42 R

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Енергоефективність | А++/А++ |
| Площа приміщення | 45 м2 |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 18 BTU |
| В кредит | Так |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Підключення труб для газу | 9 мм |
| Підключення труб для рідини | 6 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 297x810x270 мм |
| Потужність при охолодженні, кВт | 5 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 6 кВт |
| Вага зовнішнього блоку | 44 кг |
| Напруга, В | 220-240 В |
| Бренд | Daikin |
| Гарантія | 36 місяців |
| Керування | Дистанційне |
| Холодоагент | R-32 |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| Фазність | 1 |
| Функції | Підігрів повітря |
| Спосіб установки | Настінний |
| Площа до, м² | 50 |
| Країна виробник | Японія |
Якщо Ви давно шукаєте якісне кліматичне обладнання, яке буде ефективно охолоджувати, обігрівати і за потреби осушувати повітря в приміщенні, при цьому кількість споживаної електроенергії буде знижено по максимуму, то Daikin Perfera FTXM42 R / RXM42 R - відмінний вибір для Вас.
Даний агрегат відрізняється високими технічними характеристиками, ефективною системою фільтрації, завдяки якій повітря Вашого приміщення завжди буде виключно чистим та свіжим, низьким рівнем видаваного шуму і швидким досягненням потрібних параметрів мікроклімату.
Однією з найбільш очевидних переваг даної спліт-системи є її красивий і стильний зовнішній вигляд. Встановивши такий кондиціонер у себе вдома/в офісі тощо, Ви можете не переживати про те, що він не впишеться в стилістику Вашої кімнати, швидше навпаки, пристрій буде гармонійно доповнювати дизайн приміщення, приносячи в нього свіжість і родзинку.
Не можна залишити без уваги і функціональних здібностей цього пристрою. Великий вибір різноманітних режимів і функцій забезпечить Вам комфортну експлуатацію, максимально підлаштовуючи роботу кондиціонера під Вашу зручність. Дуже корисна розробка компанії Daikin - 2-зонний датчик "Розумне око". Ця опція перенаправить повітряний потік в іншу сторону від людини для уникнення можливого протягу, який внаслідок може призвести до простудних захворювань. Також, в аграгатах даної моделі передбачений режим комфортного розподілення повітря, який сприяє найкращій циркуляції повітря, завдяки спеціальному алгоритму роботи заслінок і жалюзі. Для економії електроенергії служить економічний режим, він обмежує споживання електроенергії, зберігая при цьому комфортний мікроклімат. Ця опція особливо корисна при перевантаженні мережі електроприладами.
Заправлений кондиціонер новим, найбільш ефективним та озонобезпечним фреоном R-32, який помітно відрізняється високою екологічністю та економічністю. А про ретельне очищення повітря від всіляких забруднень і мікроорганізмів подбає добре продумана система фільтрації, представлена каталітичним і повітряним фільтром, а також технологією Flash Streamer.
Таким чином, настінна спліт система Daikin Perfera FTXM42 R / RXM42 R забезпечить Вас комфортними температурними показниками і чистим повітрям в приміщенні, заощаджуючи при цьому кошти.




















