Припливно-витяжна установка з рекуперацією LESSAR LV-PACU 3500 HEL-V4-ECO

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | LESSAR |
| Розхід повітря | 4100 м³/ч |
| Площа до, м² | 300 |
| Рівень шуму, дБ | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Тип монтажу | горизонтальний |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Литва |
| Повітряний фільтр | F5/F5 |
| Рівень захисту | IP54 |
| Робочий діапазон температур | Від -15 до +50 °С |
| Номінальна частота обертання | 2390 |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Звукоізоляція | Є |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 946x1909x3140 мм |
| Споживана потужність, Вт | 2333 Вт |
| ТЕН | 6 |
| Вага | 627 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Напруга, В | 400 В |
| Диаметр подключения, мм | 500x800 мм |
| ККД рекуперації | 90% |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Припливно-витяжна установка LV-PACU 3500 HEL-V4-ECO завдяки рекуперації (вбудований теплообмінник, пластинчаста конструкція) дозволяє економити на опаленні, знижуючи експлуатаційні витрати. Даний агрегат випускається в лівосторонньому горизонтальному виконанні з шумоизолированным корпусом (як і вся серія ECO) і може бути встановлений в житлових, офісних і торгових приміщеннях.
Завдяки двигунам ЄС установка має значну продуктивність при досить скромному споживанні енергії, цього так само сприяє збалансована легка крильчатка. Подібні заходи дозволяють бути вент.агрегату від LESSAR на 60% економніше оснащених двигунами АС. Крім цього застосування таких двигунів в LV-PACU 3500HEL-V4-ECO робить роботу під час регулювання швидкості тихіше (а як вже говорилося конструкція корпусу гасить шум роботи установки).
У комплексі з інтелектуальним управлінням поддерживаюшим параметри на заданому користувачем рівні і не позводопускающим установці працювати даремно ви отримуєте чудову кліматичне обладнання.
Робоча характеристика Lessar LV-PACU 3500 HEL-V4-ECO
Габаритне креслення Lessar LV-PACU 3500 HEL-V4-ECO
















