Systemair Topvex TR03 HW - припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 1080 |
| Площа до, м² | 300 |
| Рівень шуму, дБ | 64 дБа |
| Тип монтажу | Вертикальний |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | F7/F5 |
| Рівень захисту | IP23 |
| Робочий діапазон температур | Від -10 до 40 °С |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Водяний теплообмінник | Є |
| Звукоізоляція | Є |
| Теплообмінник | Роторний (регенеративний) |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 1180х750х1230 мм |
| Споживана потужність, Вт | 1386 Вт |
| ТЕН | Немає |
| Вага | 225 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 230 |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| ККД рекуперації | 84,9 % |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Припливно-витяжна установка Systemair Topvex TR03 HW – чудово підходить для обслуговування суспільних будівель і офісів. Головна особливість цієї моделі в тому, що повітроводи до неї приєднуються зверху, а значить, монтаж можна робити в приміщеннях зі старою системою вентиляції.
Установка пристрою гранично проста, всі необхідні деталі поставляються в комплекті. Агрегат споживає дуже мало електроенергії, що абсолютно не заважає йому відрізнятися високою продуктивністю і ефективністю.
Крім безпосереднього забезпечення припливу повітряних мас дана модель так само виробляє їх підігрів і фільтрацію. Прогрівається повітря завдяки наявності роторного теплообмінника і вбудованого водяного нагрівача. Управління всіма функціями проводитися за допомогою переносного пульта, що входить в комплект поставки. Можливе програмування на тиждень вперед.
Придбати Systemair Topvex TR03 HW у Київі за найбільш вигідною ціною, а так само отримати додаткову консультацію Ви можете в салоні Альтер Ейр.
Робоча характеристика Systemair Topvex TR03 HW
Габаритне креслення Systemair Topvex TR03 HW















