Припливно-витяжна установка з рекуперацією LESSAR LV-PACU 700 PW-V4-ECO

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | LESSAR |
| Розхід повітря | 875 м³/ч |
| Площа до, м² | 160 |
| Рівень шуму, дБ | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Тип монтажу | горизонтальний |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Литва |
| Повітряний фільтр | F7/F5 |
| Рівень захисту | IP44 |
| Робочий діапазон температур | Від -15 до +50 °С |
| Номінальна частота обертання | 3380 |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Звукоізоляція | 30 мм |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 1422x358x1074 мм |
| Споживана потужність, Вт | 455 Вт |
| ТЕН | Немає |
| Вага | 104 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Напруга, В | 230 |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Клас очищення повітря | F7/F5 |
| ККД рекуперації | 90% |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Компактний припливно-витяжний вентиляційний агрегат з рекуперацією тепла LV-PACU 700PW-V4-ECO володіє можливістю підключення водного нагрівача LV-HDCW 250-2, що істотно розширює можливості роботи в періоди температурних екстремумів. Подібні установки купують люди вміють рахувати гроші і розуміють, що за енергоефективними рішеннями майбутнє.
Чим відрізняється подібний вент.агрегат від установок класичних типу - двигунами ЄС володіють високим ККД, теплообмінниками, тепло і звуко ізоляцію високого класу, а так само системою інтелектуального управління. В LV-PACU 700PW-V4-ECO Lessar вдалося втілити кращі інженерні напрацювання, завдяки цьому установка володіє дивовижною модульність підключення додаткових датчиків (температури, СО2), нагрівачів, і навіть управління за допомогою ModBUS RTU. Таке рішення дозволяє об'єднувати управління декількома припливно-витяжними установками в мережі BMS (для цього передбачено два роз'єми RS485), що може бути актуально для великих комерційних об'єктів.
Робоча характеристика Lessar LV-PACU 700 PW-V4-ECO
Габаритне креслення Lessar LV-PACU 700 PW-V4-ECO













