Припливно-витяжна установка з рекуперацією вентиляція з рекуперацією теплаElectrolux STAR EPVS-450

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Electrolux |
| Розхід повітря | 440 м³/г |
| Площа до, м² | 160 |
| Рівень шуму, дБ | 36 дБа |
| Тип монтажу | Стельовий |
| Країна виробник | Китай |
| Повітряний фільтр | EU5 |
| Робочий діапазон температур | Від -15 до +40 °С |
| Звукоізоляція | Є |
| Цінова політика | Бюджетні |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип нагрівального елементу | Без нагрівального елемента |
| Розміри, мм | 815х890х275 мм |
| Споживана потужність, Вт | 140 Вт |
| ТЕН | 5 |
| ByPass | Немає |
| Вага | 33.2 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 145 мм |
| ККД рекуперації | 90% |
| Габарити | Стандартні |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Припливно-витяжні установки Electrolux EPVS-450 з рекуперацією тепла для використання в квартирах, будинках, офісах. Моноблочне виконання установки, є запорукою простого монтажу, однак не треба довіряти не перевіреним і не сертифікованим фахівцям монтаж такого обладнання.
Компанія Альтер Ейр працює на ринку вентиляції не перший рік, що дозволило нам накопичити достатній досвід в монтажі і проектуванні систем вентиляції. В основному припливно-витяжні установки Electrolux EPVS-450 монтуються в підсобному приміщенні, або в підвісній стелі, однак при першому варіанті монтажу, шум від роботи установки набагато менше проникає у приміщення, де є люди.
Використання інноваційного рекуператора, дозволило, налагодить передачу припливному повітрю не тільки тепла, але і вологи, для підтримки необхідного рівня вологості в приміщенні.
Робоча характеристика Electrolux STAR EPVS-450
Габаритне креслення Electrolux STAR EPVS-450











