Припливно-витяжна установка з рекуперацією Lessar LV-PACU 700 VW(L/R)-V4-ECO

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | LESSAR |
| Розхід повітря | 875 м³/ч |
| Площа до, м² | 160 |
| Рівень шуму, дБ | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Тип монтажу | Вертикальний |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Литва |
| Повітряний фільтр | F5/G4 |
| Рівень захисту | IP54 |
| Робочий діапазон температур | Від -15 до +50 °С |
| Номінальна частота обертання | 2930 |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Звукоізоляція | 30 мм |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 1000x1106x670 мм |
| Споживана потужність, Вт | 246 Вт |
| ТЕН | 2 |
| Вага | 110 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Напруга, В | 230 |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Клас очищення повітря | F5/G4 |
| ККД рекуперації | 90% |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Енергоефективна припливно-витяжна установка LV-PACU 700VW(L/R)-V4-ECO від Lessar є відмінним компромісом між високою продуктивністю і доступною ціною. Ці установки повністю відповідають строгим нормативам ЄС — адже вона розроблена в Чехії, а виготовлена Литві.
Кожен елемент установки зроблений так, що б забезпечувати перевагу над своїми прямими конкурентами. Потужні та економічні двигуни ЄС, шестигранний пластинчастий рекуператор, сумісність з водними нагрівачами Lessar LV-HDCW, мікропроцесорна автоматика сумісна з високо функціональними пультами FLEX, повітряні фільтри F5 і G4 (для припливного і внутрішнього повітря відповідно).
Корпус LV-PACU 700VW(L/R)-V4-EC виконаний з міцної оцинкованої сталі, антикорозійною пофарбованої порошковою фарбою. Оскільки стінки корпусу виконані за принципом сендвіч-панеї, установка володіє хорошими характеристиками по тепло - і звукоізоляції (30 мм мінеральної вати). А для технічного обслуговування установки досить відкрити спеціальну сервісну дверцята.
Робоча характеристика Lessar LV-PACU 700 VW (L/R)-V4-ЕСО
Габаритне креслення Lessar LV-PACU 700 VW (L/R)-V4-ЕСО












