Осьовий вентилятор промислового класу Soler&Palau TRB

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 845 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 54 дБа |
| Країна виробник | Іспанія |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP44 |
| Робочий діапазон температур | -40...60 °С |
| Номінальна частота обертання | 2775 об/хв |
| Вибухозахист | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розміри, мм | 206 х 206 х 250 мм |
| Споживана потужність, Вт | 60 Вт |
| Вага | 4.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Вентилятори осьового типу Soler&Palau в циліндричному корпусі TRB призначені для настінної установки. Корпус вентилятора виготовлений з листової сталі, пофарбованої поліефірної фарбою для захисту від корозії. В комплект поставки входить кронштейн для настінного кріплення. Однофазний двигун осьового вентилятора оснащений двома полюсами і зовнішнім ротором.
Крильчатка моделі Soler&Palau TRB має серповидну форму, яка дозволяє досягти високого робочого ресурсу, при мінімальному споживанні енергії. Клемна коробка розташована на зовнішній стороні корпусу осьового вентилятора і укомплектована конденсатором.
Для захисту від перегріву використовується вбудована термічна захист, можливе регулювання швидкості за допомогою зміни напруги. Детальну інформацію осьових вентиляторів в циліндричному корпусі TRB Ви можете дізнатися у операторів Alter Air.















