Осьовий вентилятор для ванної Helios M1-120 F

Осьовий вентилятор для ванної Helios M1-120 F
13 783 грн
11 440 грн
-17%
Код товару: a-L6364
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Helios
Розхід повітря:
150/170 м³/ч
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
32/36 дБа
Тип монтажу:
Вбудований, настінний
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Осьовий вентилятор для ванної Helios M1-120 F
| Бренд | Helios |
| Розхід повітря | 150/170 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 32/36 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2050/2350 об/х |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 176 х 176 х 116-70 мм |
| Споживана потужність, Вт | 10/13 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 1.05 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Для ефективної вентиляції ванних кімнат і санвузлів рекомендується встановлювати витяжні вентилятори з датчиком вологості HELIOS M1-120 F.
Модель обладнана електронною системою з мікропроцесором, яка забезпечує оптимальний режим роботи вентилятора. Так при природному підвищенні рівня вологи, вентилятор включиться після досягнення найвищого значення. А при інтенсивному підвищенні - активація відбудеться до граничного показника. При зниженні рівня вологості на 10% обладнання автоматично відключається. Така система спрямована на ефективне видалення відпрацьованого повітря і зайвої вологи з приміщення.
Дизайн вентилятора виконаний в мінімалістичному елегантному стилі. Завдяки чому він чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Виробництво пристрою здійснюється в Німеччині, що гарантує відповідність всім стандартам.
Корпус вентилятора виготовлений таким чином, щоб виключити контакт сторонніх предметів з механізмом пристрою (ІР4Х). Також він оснащений високим ступенем захисту від потрапляння води (ІРХ5), з якого б боку не надходив потік. Тому його можна встановлювати в так званій зоні 1. Це зона у ванній кімнаті, де найбільше може накопичуватися і конденсуватися вода.
Двигун пристрою забезпечений термічним захистом від перевантаження і оснащений підшипниками. Вони дозволяють з легкістю здійснювати запуск крильчатки і сприяють плавному руху робочого колеса. При цьому працювати кулькові підшипники можуть до 40 тисяч годин без технічного обслуговування.
Монтувати даний пристрій можна в стіни, стельові перекриття та вентиляційні шахти, номінальний діаметр повітропровода може становити 120/125 мм. Електропровід може проводитися як приховано, так і відкрито, безгвинтові з'єднувальні клеми допомагають швидко здійснити монтажні роботи. Обслуговування обладнання здійснюється легко, досить протерти передню панель і очистити від пилу щіточкою вхідний отвір.
За ідеальним рішенням для вашої ванної кімнати звертайтеся в салон кліматичного обладнання Альтер Ейр за телефоном 0800330828 або залишивши заявку на сайті alterair.ua
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити






















