Круглий канальний вентилятор Systemair KV 150 XL Sileo

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 781 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 46,8 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2501 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 425х425х181 мм |
| Споживана потужність, Вт | 99,9 Вт |
| Робоча температура, °C | до +70 °C |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Шведська компанія Systemair випустила серію канальних вентиляторів KV 150 XL призначених в основному для застосування в промислових та адміністративних цілях.
Крильчатка з загнутими назад лопатями і корпус вентилятора виготовлені з оцинкованої сталі, можливий монтаж в будь-якому положення відносно осі.
Круглі канальні вентилятори серії KV призначені для настінного монтажу, можлива установка в приміщеннях з підвищеною вологістю.
Двигун вентилятора оснащений зовнішнім ротором, регулювання швидкості здійснюється за допомогою трансформатора або тиристора, для захисту від перегріву є вбудована термічний захист з автоматичним перезапуском.
Діаметр патрубки круглих канальних вентиляторів становить 150 мм, при цьому навіть у вентиляторів з діаметром середньої величини продуктивність вище, ніж у подібних моделей іншої марки.
Детальну інформацію про вентилятори для повітроводів з круглим перетином Ви можете дізнатися у консультантів Альтер Ейр.
Габаритне креслення Systemair KV 150 XL


















