Salda VKSB - прямокутний канальний вентилятор відцентрового типу

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Salda |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 77 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Литва |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2467 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Прямокутний |
| Розхід повітря | 558 м³/ч |
| Розміри, мм | 340х190х400 мм |
| Споживана потужність, Вт | 67 Вт |
| Вага | 7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 300x150 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Прямокутні канальні вентилятори Salda VKSB призначені для установки на промислових і адміністративних будівлях. Можуть працювати на витяжку або приплив повітря, в залежності від монтажу в системі повітроводів.
Крильчатка з загнутими назад лопатями, виготовлена з пластмаси, легко витягується для очищення без демонтажу вентилятора з повітропроводу. Вентилятор для прямокутних каналів не призначений для транспортування забрудненого повітря, або вибухонебезпечних газів.
Однофазний двигун канального вентилятора оснащений розташованим зовні ротором, для захисту від перегріву використовуються вбудовані квт. Корпус вентилятора виготовляється з оцинкованої бляхи, що робить його конструкцію більш міцною.
Дізнатися детальну інформацію про канальні вентилятори для прямокутних повітроводів Ви можете у менеджерів Альтер Ейр.
























