Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TDx2-800/200

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Колір | Біло-бежевий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2500 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розхід повітря | 880 м³ |
| Розміри, мм | 500х252х233 мм |
| Споживана потужність, Вт | 140 |
| Робоча температура, °C | до +40 °C |
| Вага | 8.7 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Soler&Palau TDx2-800/200 - сучасна модель канального вентилятора, що припускає систему, що складається з двох послідовно підключених пристроїв.
Система канальних вентиляторів TD дозволяє збільшити продуктивність готової конструкції настільки, наскільки цього вимагають умови приміщення. Комбінувати вентилятори між собою можна за допомогою з'єднувального патрубка типу MBR. Зручність даної моделі полягає у встановленні її на невеликій площі без подальших проблем в експлуатації. Вентилятор монтується досить просто і не вимагає особливого догляду при його використанні. Двигун пристрою оснащений сучасною системою термозахисту, що не допускає перегрівання вентилятора.
Детальну інформацію про канальному вентилятор Soler&Palau TDx2-800/200 можна уточнити у фахівців компанії "Альтер Ейр", які нададуть вам всю необхідну інформацію.














