Витяжний вентилятор Maico EVN 15, для установки в тонкі стіни і вікна

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 240 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 41 дБа |
| Тип монтажу | Віконний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | IP24 |
| Номінальна частота обертання | 1.550 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Розміри, мм | 226х226 мм |
| Споживана потужність, Вт | 25 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Віконні вентилятори Maico EVN 15 призначені для запобігання перегріву внутрішнього простору, а також для видалення вологи з приміщення і нормальної циркуляції повітря. Пристрій встановлюють у тонких стінах, а також вікнах товщиною до 30 мм.
Головною особливістю даних вентиляторів є їх тривала і безперервна робота, чого вдалося досягти завдяки комплектації лише найякіснішими деталями. Головна деталь пристрою — надійний двигун з металокерамічними підшипниками ковзання і захистом від перевантаження, яка в разі перегріву відключить його до охолодження до необхідних значень, після чого вентилятор включиться в роботу знову. При цьому, Ви не будете чути зайвого шуму або дзижчання вентилятора, так як рівень шуму даного агрегату становить 41 дБ. Корпус вентиляторів виконаний з якісної ударостійкої пластмаси, що дозволяє не сумніватися в надійності пристрою.
Крім усього іншого, агрегат легко чиститься, а корпус його без проблем можна зняти без застосування інструменту.
Для отримання детальної інформації про віконні вентилятори Maico EVN 15 або для їх покупки Вам слід звернутися до консультантів компанії Альтер Ейр.
Робоча характеристика Maico EVN 15
Габаритне креслення Maico EVN 15


















