Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau Silent 300 CZ PLUS

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 320 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 36 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2000 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 214 х 214 х 148,8 мм |
| Споживана потужність, Вт | 21 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 |
| Вага | 1.65 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau Silent 300 CZ PLUS це вентилятор для душових, санвузлів та інших подібних приміщень невеликого розміру, призначений для установки у вентиляційні канали діаметром 150 мм. Виготовляється з якісного пластика білого кольору, на корпусі є індикатор стану.
Відрізняється від аналогів дуже тихою роботою завдяки системі гумових втулок, які амортизують поглинають вібрацію і шум від двигуна. Крильчатка обертається на кулькових підшипниках, які забезпечують до 30 000 годин безперервної роботи на швидкості 2000 оборотів в хвилину. У рух її призводить економічний однофазний двигун з споживаної потужністю 21 Вт.
Також в даній моделі передбачено клапан, який не допускає зворотної тяги в повітроводі при виключенні. Вентилятори Soler&Palau іспанського виробництва це завжди висока якість і безвідмовна робота на багато років. Придбати Soler&Palau Silent 300 CZ PLUS можна у фахівців компанії Альтер Ейр.
CZ - вентилятор оснащений світловим індикатором і кульковими підшипниками, також модель має зворотний клапан.




















