Внутрішній блок теплового насоса Mitsubishi Electric Cylinder

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Максимальна температура опалення / ГВП | 70°C |
| Напруга внутрішнього блоку | 220-240/1/50 |
| Об'єм вбудованого бойлера ГВП | 170 л |
| Тип теплового насоса | Повітря-вода |
| Тип виконання | Спліт |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 1400 x 595 x 680 мм |
| Рівень шуму, дБ | 41 дБ |
| Вага | 90 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Білий |
| Потужність вбудованого ТЕНу | 2 кВт |
| Функції | Опалення / ГВП |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Японія |
Сучасний будинок, який опалюється без котла, неможливо уявити без теплового насоса. Mitsubishi Electric Ecodan працює тихо, нагріваючи воду на опалення та ГВП та має високий ККД. Внутрішній блок Cylinder модифікацій EHST є "серцем" цієї системи усередині будинку.
Особливості внутрішнього блоку теплового насоса Mitsubishi Electric Cylinder модифікацій EHST
Цей блок виглядає як акуратна вертикальна шафа білого кольору, що займає зовсім небагато місця. Усередині вже вбудований бак для гарячої води, теплообмінники, електроніка, насос, 3-ходовий клапан та резервний електричний нагрівач. Тобто не потрібно окремо шукати бойлер чи інші складові – тут все інтегровано. У моделі є кілька модифікацій, такі як:
EHST17D-VM2E – компактна версія із баком на 170 літрів. Ідеальна для невеликого будинку чи сім'ї із 2-3 осіб;
EHST20D-VM6E та EHST20D-YM9E – має бак на 200 літрів;
EHST30D-VM6EE та EHST30D-YM9EE – це великі моделі з баком для ГВП на 300 літрів та розширювальним баком для будинків з великою витратою гарячої води.
Позначення модифікацій V і Y в назвах означають, що в першому випадку блок працює економніше і підключається до стандартної мережі, а в другому - має більш високу потужність і потребу в трифазному підключенні. Усі модифікації мають вбудований електричний догрівач різної потужності, що забезпечує стабільну роботу.
Поєднує всі модифікації гнучке керування через панель або Wi-Fi-модуль, можливість працювати із зовнішніми блоками теплового насоса (повітря-вода) Ecodan Multi Split (модифікації PXZ-5F85VG-E, PXZ-4F75VG-E), Eco Inverter Hyper Heating (модифікація SUZ-SHWM60VAH), Eco Inverter (модифікації SUZ-SWM100VAH, SUZ-SWM80VA2, SUZ-SWM60VA2, SUZ-SWM40VA2) та готовність до підключення додаткових зон опалення для створення опалювальних каскад.


















