Канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/160 T 3V

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 560 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26, 31, 35 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1820, 2150, 2590 об/х |
| Опції керування | Таймер |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 212х275х200 мм |
| Споживана потужність, Вт | 41, 44, 53 Вт |
| Робоча температура, °C | от -20 до +60 |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальний вентилятор TD-500/160 T 3V круглого перетину виготовлений іспанською компанією Soler&Palau, який спеціалізується на вентиляційних установках. Встановлюється в загальноприйнятих системах як вертикально, так і горизонтально. Підходить для монтажу на будь-якому зручному відрізку вентиляції, діаметр для кріплень до повітропроводу становить 150 мм. Компактний корпус дозволяє встановлювати канальний вентилятор за підвісною стелею або в невеликому просторі.
Корпус вентилятора TD-500/160 T 3V виробляється з високоякісного міцного пластику. Він складається з двох шарів, між якими знаходиться шар негорючого скловолокна. До кріпильного кронштейна він приєднується за допомогою індивідуальних хомутів, без використання спеціальних інструментів. Крім того, витягувати основний блок вентилятора, для подальшого очищення, можна без демонтажу повітропровода. Між корпусом і повітропроводами знаходяться ущільнювачі з гуми, які виключають вібрацію при функціонуванні канального вентилятора.
Усередині корпусу вентилятора TD-500/160 T 3V закріплений однофазний електродвигун, що працює на кулястих підшипниках. Він оснащений вбудованою автономним захистом від перегріву, регульованою напругою. Двигун працює в трьох швидкостях, координуючи обертання діагональних лопаток. Потужна робота двигуна дозволяє розміщувати вентилятор в каналах великої протяжності. Максимальна пропускна здатність дорівнює 560 м³/год.
Вбудований таймер регулює затримку вимикання канального вентилятора Soler&Palau TD-500/160 T 3V. Він налаштовується на період від 1 до 30 хвилин. При максимальній швидкості роботи вентилятора регулювання неможливе.
Якщо модель TD-500/160 T 3V круглого канального вентилятора від Soler&Palau вас зацікавила або у вас виникли будь-які питання, ви можете зателефонувати нам на номер 0-800-33-08-28 або залишити заявку на нашому сайті. Ми надамо професійну консультацію.








