Круглий канальний вентилятор Ruck EL 630 D4 03

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ruck |
| Розхід повітря | 16250 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 89 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1580 об/мин |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 638х638х654 мм |
| Споживана потужність, Вт | 2170 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 °C |
| Вага | 39.3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 630 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Вентилятор для круглих каналів – Ruck EL 630 D4 01 є найбільш енергозберігаючим на сучасному ринку вентиляційного обладнання.
Він здійснює постійний повітрообмін в приміщеннях, видаляючи надлишок тепла і шкідливих речовин, щоб забезпечити допустимі умови повітря в обслуговуючих приміщеннях.
Робота електродвигуна відрізняється потужною продуктивністю, цьому свідчить високий ККД. Крильчатка складній геометрії сприяє перетворення електричної енергії в механічну з мінімальним рівнем втрат.
Підключається пристрій до трифазної мережі 400 В, 50 Гц. Швидкість обертання відбувається за допомогою перетворювача частот, тому навіть неповна навантаження забезпечить потрібну продуктивність.
Ruck EL 630 D4 01 - це вентилятор нового покоління. Купити в Києві дану модель можна в салоні магазині Альтер Ейр.
Габаритне креслення Ruck EL 630 D4 01


















