Канальний вентилятор Soler & Palau TD-500 / 150-160 Silent 3V

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 550 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 17, 22, 27 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Продуктивність, м³/год | 350, 450, 550 л/ч |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1610, 2060, 2480 об\х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 274x221x484 мм |
| Споживана потужність, Вт | 45, 50, 59 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 |
| Вага | 6 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальний вентилятор TD-500/150-160 Silent 3V розроблений професійним іспанським виробником Soler&Palau. Призначений для роботи в приміщеннях, які вимагають низький рівень шуму. Монтаж проводиться в каналах вентиляції горизонтально або вертикально. Завдяки компактним розмірам корпусу, вентилятор може бути встановлений в підвісні стелі. Підходить для розміщення в квартирах, офісах, ресторанах та інших громадських приміщеннях.
Корпус виготовлений з міцного високоякісно пластика і складається з двох шарів. Між ними розташований звуковбирний матеріал. Діагональні лопаті під час роботи направляють шумові потоки цілеспрямовано на нього, тим самим знижуючи шум від роботи двигуна. Крім того, канальний вентилятор TD-500/150-160 Silent 3V аеродинамічнішу геометрію корпусу. Ущільнювачі, розташовані між корпусом канального вентилятора і воздуховодом, запобігають перетікання повітря.
Завдяки кронштейну і використанню швидко-хомутів, монтаж проходить досить легко і швидко, без потреби спеціального обладнання. Використання в конструкції гумових прокладок запобігає появі вібрації. Подальша експлуатація передбачає періодичну чистку від сміття. Проектування канального вентилятора дозволяє знімати кришку корпусу без необхідності демонтажу воздуховода. Діаметр приєднувального отвору 150 або 160 мм.
Однофазні електродвигуни мають три швидкості роботи і автоматичний захист від перегріву. Кулясті підшипники прослужать досить довгий період завдяки постійному самосмазиванію. Двигун адаптований до регулювання напруги.
Якщо вас зацікавила дана модель канального вентилятора, ви можете отримати додаткову консультацію професіоналів за номером 0800330828 або залишити заявку на нашому сайті.















