Круглий канальний вентилятор Ruck EL 315 D2 01

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ruck |
| Розхід повітря | 4210 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 75 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 3500 об/мин |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 315х315х355 мм |
| Споживана потужність, Вт | 560 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 15.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Німецькі промислові вентилятори Ruck EL 315 D2 01 поєднують в собі високу продуктивність при низькому енергоспоживанні, він може застосовуватися в набраних системах вентиляції для припливу свіжого і видалення відпрацьованого повітря з приміщень. Допускається його установка в промислові приміщення, температура повітря в яких не перевищує 60 град. за Цельсієм, за умови відсутності газів вибухонебезпечних і їдких речовин.
Конструктивні особливості.
Частоту обертання даної моделі можна регулювати за допомогою перетворювача частоти, а це дає можливість максимальної ефективності навіть при частковому навантаженні. Конструкція крильчатки вентилятора забезпечує розподілення тиск повітряного потоку по поверхні лопаток таким чином, що б знизити аеродинамічний опір і позбавити пристрій від вібрації, а також мінімізувати рівень шуму, максимальне значення шуму - 75 дБ.
Монтаж.
Канальний вентилятор Ruck EL 315 D2 01 укомплектований монтажною пластиною, що дозволяє закріпити його на будь-якій придатній поверхні, після чого його можна приєднати до повітропроводу діаметром 315 мм.
Круглий канальний вентилятор Ruck EL 315 D2 01 це ідеальне рішення для бізнесу, замовити його можна за тел. 0800330828 в компанії Alter Air, так само ми пропонуємо проєктування промислової вентиляції і її монтаж.
Габаритне креслення Ruck EL 315 D2 01











