Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau DECOR-100 CH

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 95 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 40 дБА |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2500 об/хв |
| Опції керування | Світловий індикатор, Таймер, Гігростат |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 158 х 158 х 85 мм |
| Споживана потужність, Вт | 13 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0°С до +40°С |
| Вага | 0.44 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
DECOR-100 СН - це модель витяжного вентилятора від провідного виробника вентиляційного обладнання Soler&Palau. Пристрої такого типу забезпечують своєчасне відведення забрудненого повітря, насиченого вуглекислим газом і вологою, з приміщення. Завдяки чому всередині підтримуються оптимальні мікрокліматичні умови для комфортного проживання або роботи.
Переваги Soler&Palau DECOR-100 СН
Вентилятор Soler&Palau DECOR-100 CH вирізняється високою якістю використовуваних під час виробництва матеріалів. Пластиковий корпус стійко витримує вплив вологи, УФ-променів і різного роду пошкодження. Вентилятор Soler&Palau DECOR-100 CH також оснащений аеродинамічною крильчаткою, що забезпечує ефективну роботу з мінімальним рівнем шуму.
Для додаткового захисту системи від потрапляння всередину забруднень передбачена спеціальна сітка, вона не дає проникнути пилу до внутрішніх компонентів і порушити роботу пристрою.
Додаткові можливості Soler&Palau DECOR-100 СН
Моделі DECOR-100 СН обладнуються низкою додаткових можливостей, серед них:
світловий індикатор, що сигналізує про активацію системи;
зворотний клапан, який блокує зворотний хід відпрацьованого повітря з вентиляційної шахти назад у приміщенні в разі деактивації приладу;
регульований таймер, налаштовувати який можна в діапазоні від однієї до тридцяти хвилин, виходячи з особистих побажань;
гігростат, його завдання - підтримувати раніше заданий користувачем рівень вологості в приміщенні, регулюючи роботу системи в разі перевищення значень.
Завдяки наявності таких опцій експлуатація витяжних вентиляторів DECOR-100 СН стає вкрай зручною для користувача.

















