Вентилятор Soler&Palau HVE-230 RC, з дистанційним керуванням та реверсивним режимом роботи

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 330/450/600 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 37/43 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1250 |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 367 х 337 х 182 мм |
| Споживана потужність, Вт | 34 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 45 |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 225 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau HVE-230 RC – багатофункціональний і економічний корпусний вентилятор для встановлення на вікна або настінного монтажу. Перш за все, пристрій виділяється серед аналогічного обладнання простотою використання, економічним і раціональним витрачанням електроенергії, високою продуктивністю, як у витяжному режимі, так і при організації припливу атмосферного повітря. Пристрій поставляється в комплекті зі стильним радіопультом, за допомогою якого управління функціоналом здійснюється легко і швидко.
При використанні даної моделі користувачеві надається можливість вибору не лише режиму, а й однією з двох швидкостей роботи. Крім усього іншого, автоматичні жалюзі вентилятора оснащені спеціальним термоприводом, а корпус пристрою виконаний з пластику високої міцності, що забезпечує висококласний рівень захисту, як від пошкоджень, так і від підвищеної вологості.
Купити Soler&Palau HVE-230 RC, а так само отримати додаткову консультацію в Києві Ви зможете в салоні Альтер Ейр.
Робоча характеристика Soler&Palau HVE-230 RC
Габаритне креслення Soler&Palau HVE-230 RC


















