Тепловий насос повітря-повітря Toshiba RAS-10N4KVRG-UA/RAS-10N4AVRG-UA

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| EER | 4.63 |
| Енергоефективність | A+++ |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 10 |
| В кредит | Так |
| Підключення труб для газу | 9 мм |
| Підключення труб для рідини | 6 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 987x300x210 мм |
| Потужність при охолодженні, кВт | 2.5 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 3.2 кВт |
| Рівень шуму, дБ | 19 дБ, 41 дБ |
| Споживана потужність, Вт | 0,86 кВт |
| Напруга, В | 220 — 240/1/50 |
| Бренд | TOSHIBA |
| Гарантія | 36 місяців |
| Керування | Дистанційне |
| Холодоагент | R-32 |
| Колір | Білий, чорний, сірий |
| Компресор | Інверторний |
| COP | 4.32 |
| Рівень захисту | IP24 |
| Робочий діапазон температур | -15 - +46ºC |
| Функції | Охолодження та обігрів, осушення, вентиляція |
| Спосіб установки | Настінний |
| Площа до, м² | 25 |
| Країна виробник | Таїланд |
Відомо, що головне призначення сучасного кондиціонера не просто охолоджувати приміщення, але і забезпечувати максимальний комфорт і чистоту повітря. Моделі Toshiba RAS-10N4KVRG-UA/RAS-10N4AVRG-UA гарантують Вам ці показники, які призведуть до відмінного самопочуття і здоровій атмосфері в цілому.
Toshiba RAS-10N4KVRG-UA/RAS-10N4AVRG-UA – високоякісні та надійні спліт-системи інверторного типу, які не тільки подарують Вам комфортні кліматичні умови в приміщеннях площею до 25 м2, але і з легкістю впишуться в стилістику будь-якого інтер'єру, завдяки сучасному стильному дизайну, представленому гладкою сріблястою панеллю. Інноваційні технології компанії Toshiba дозволили зробити пристрої одночасно компактними і легкими, безшумними та ефективними.
Інверторна технологія, використовувана в даних моделях, володіє рядом переваг, головними серед яких є більш точна підтримка заданої температури з мінімальними витратами електроенергії та низьким рівнем шуму.
Крім того, Toshiba RAS-10N4KVRG-UA/RAS-10N4AVRG-UA оснащений таймером, режимом комфортного сну і функцією автоматичного очищення, є можливість контролю положення жалюзі. А за простоту, економічність і безпеку експлуатації відповідають функції самодіагностики, авторестарту із збереженням налаштувань і режим економного енергоспоживання.
Інверторні кондиціонери Toshiba RAS-10N4KVRG-UA/RAS-10N4AVRG-UA володіють цілим рядом особливостей і переваг, які здатні зробити Ваше перебування в приміщенні максимально затишним. Всі ці просунуті можливості роблять кондиціонер пристроєм, що дозволяє Вам насолоджуватися надійною та екологічною роботою протягом багатьох років.












