Тепловий насос повітря-повітря TCL Ocarina TPro Heat Pump Inverter R32 WI-FI

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| EER | 3.7 |
| Енергоефективність | Охолодження А+++, обігрів А++ |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Тип приміщення | Для будинку, квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 9 BTU |
| В кредит | Так |
| Підключення труб для газу | 9,52 мм |
| Підключення труб для рідини | 6,35 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 785×190×185 мм |
| Потужність при охолодженні, кВт | 2,6 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 3 кВт |
| Рівень шуму, дБ | 42 дБ(А)/ 51 дБ(А) |
| Споживана потужність, Вт | 0,69 - 0,74 кВт |
| Напруга, В | 220 В |
| Бренд | TCL |
| Гарантія | 36 місяців |
| Керування | Модуль Wi-Fi, Пульт ДУ |
| Холодоагент | R32 |
| Колір | Білий матовий |
| Компресор | Інверторний |
| COP | 4 |
| Робочий діапазон температур | У режимі охолодження до +53°C; у режимі обігріву до -30°C |
| Функції | Регулювання швидкості; Режими потоку повітря; Охолодження; Осушення; Обігрів; Очищення; Іонізація |
| Спосіб установки | Настінний |
| Площа до, м² | 25 |
| Країна виробник | Китай |
TCL Ocarina TPro Heat Pump Inverter R32 WI-FI — це високоякісна модель інверторного кондиціонера з лінійки Ocarina, яка має високий клас енергоефективності А+++.
Переваги TCL Ocarina TPro Heat Pump
Бренд TCL під час створення кондиціонера Ocarina TPro подбав про екологічність пристрою. У ньому використовується безпечний для озону холодоагент R32 та інверторний компресор, котрий запобігає великому енергоспоживанню та дозволяє роботу при низькій напрузі. Також варто зазначити перелік переваг цієї моделі, а саме:
корпус має антикорозійне покриття та просту конструкцію для легкого монтажу;
жалюзі мають вертикальні розділювальні секції для ефективного розподілу потоку повітря;
теплообмінник покритий шаром Titan Gold, який запобігає накопиченню вологи та пилу;
чотиришарова система фільтрації QuadruPuri, іонний генератор та уф-випромінювач;
вбудований модуль Wi-Fi та додаток для смартфону або планшету;
АІ-алгоритм для підвищення швидкості виконання заданих функцій та самодіагностики.
Завдяки цим особливостям забезпечується довговічність пристрою та безперебійна робота навіть за несприятливих температур від -30°C до +60°С.
Функції та режими кондиціонера TCL Ocarina TPro Heat Pump Inverter R32 WI-FI
Кондиціонер Ocarina TPro має гнучкі налаштування. Користувач може вибирати 7 швидкостей роботи вентилятора - від Sleep до Turbo і користуватись наступними функціями для регулювання напрямку потоку повітря:
Smart Vector Airflow (72 режими для повітряного потоку);
Ефект Коанда (забезпечує потік теплого повітря вниз, а холодного уверх);
Smart Gentle Wind (захищає від протягів та різких перепадів температури).
При цьому кондиціонер працює дуже тихо, що дозволяє його використовувати вночі, навіть у дитячих кімнатах. Налаштування таймера та зміни температури дозволять створити ідеальні умови для сну та відпочинку.













